“Abla” senbilirsinanneanne’liğe terfi edeli, Yeni İnsan’ın izini, torununda sürmeye koyulur: - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

17 Ağustos 2015 Pazartesi

“Abla” senbilirsinanneanne’liğe terfi edeli, Yeni İnsan’ın izini, torununda sürmeye koyulur:

Kryon, Minneapolis Minnesota, 1 Ağustos 2015 tarihli kanal bilgisi: Enerji ve DNA 
Merhaba sevgili varlıklar, ben Manyetik Hizmetten Kryon. 
Partnerim bir adım yana çekildi, bu tarz kanallıkların başlangıcında hep olması gerektiği gibi. Daha önce birçok kereler yapmış olduğu gibi, o bunun nasıl yapılacağını biliyor. O bir yerde, eğer öyle tanımlamak istiyorsanız. Sizler gibi o da dinliyor, bununla birlikte onun oyalanacağı şeyler var. Sizlerinki gibi değil, onun daha evvel dediği. Şimdi o konuşmuyor. Yine söylemeliyiz ki bu algının/sezginin, sizler için temiz olması gerek. Söylenenleri kavrayacak sizler için temiz olması gerek. Ben onun bilgisi dışında olan şeylerden bahsedeceğim. Bu gezegenin tam şu andaki “gerçek” fiziksel enerjisinden bahsetmek istiyorum. Daha önce çok defa fizik üzerine konuştuk sizlerle, bugün bunu yapmayacağız. Ama fiziksel şeyler hakkında konuşacağız, 3 boyutlu şeylerden bahsedeceğiz ki, onlar sizi, boyutlar arası kaynaktan aldıkları bazı şeyler aracılığıyla etkilemekte ve değiştirmektedir, sizler bunu biliyorsunuz. 
Biz yıllarca, bu değişimin gelmekte olduğundan bahsetmiştik. Kehanetler kendi tarzlarında gayet açıktılar. Gezegenin farkındalığı değişecekti. Gezegen daha yumuşak bir hale gelecekti. Beklenmedik şeyler olacaktı. Zaten biz de size söylemiştik, garip bir kart geliyordu. Ve onlardan yolda daha çok var. Hiç beklemediğiniz geleceğe yönelik icatlar, hiç beklemediğiniz hareketler, hiç beklemediğiniz iyilik/yardımseverlik, hiç beklemediğiniz daha yumuşak bir enerji sizlere doğru gelmektedir. Çoğu kimse, bu çok tatlı, ne güzel bir öngörü, bu ne kadar da harika bir kehanet diyecektir. Ben size gerçekte neler olduğunu anlatmak istiyorum. Size bunun A, B, C’lerini vermek istiyorum, sizlerin dediği gibi. Sizlere olup biten hakkındaki fiziksellik durumunu ve “gerçeği” anlatmak istiyorum. Bazılarınıza bunlar daha öncekilerin bir tekrarı gibi gelecek ama bu, daha önce küçük parçalar halinde verdiğim şeyler gibi. Bugün gerçekte neler olacağına dair şeyden bahsetmek istiyorum.
Konu: DNA! DNA sizin sandığınız gibi, vücudunuzun içindeki, basit kimyasal bir molekül değildir. O bütünün çok boyutlu bir parçasıdır. Sizin DNA diye isimlendirdiğiniz molekül, galaksinin her yerinde mevcuttur sevgili varlıklar. O yaşamdır, yaşam formlarının yaşamasının yolu, yaşamın kalıbı, yaşamın geometrisidir. Her yerde öyledir. Ve bunu siz göreceksiniz/anlayacaksınız.  Bu sadece bazılarınız tarafından değil, birçoğunuz tarafından iyice anlaşılacaktır. Ve o değişmektedir. O sadece fizik yoluyla değişir. Sizler evrenden, herhangi bir kimyasal değişim almazsınız. Tamamen fizik yoluyla yapılır bu. 
26 yıl önce ben geldiğimde partnerime ilk kitabını yazmasını söylemiştim. Ve yazdı. Dünyanın Manyetik ızgarası kaymaktaydı. Ve kaydı. Öyle olması gerekiyordu. Çünkü gezegenin manyetik ızgarası, “insan bilincinin fiziğiyle” iç içe geçmiştir ve ilişkilidir. Izgarada olanla insan farkındalığında olan değişimler yaklaşık olarak aynıdır. Hayatlarınız boyunca, o çok ve hep aynı şekilde hareket etti. Ve o şimdi daha fazla hareket etmektedir. Hareket ediyor, çünkü onun şu anda aldığı şeyleri alabilmesi için, hareket etmesi gerekiyordu. Bunu mobilyaları hareket ettirmişsiniz gibi düşünün. Daha önce görebileceğinizi hiç düşünmediğiniz bir manzarayı görebilirsiniz mobilyaların yerini değiştirince. Yani sizler ızgaranın yerini, yeniden düzenliyorsunuz ki ona gelenleri daha iyi alabilmek için. Bu, çağrı ile bitecek. 
Evrimsel enerji tarafından çağırılma! Ve bu fizikseldir, o gerçekten fizikseldir. Bir ay önce ve ondan bir yıl kadar önce biz size, gezegeninizin daha önce hiç bulunmadığı bir yere gideceğini söyledik, ki, bir yer -yer olarak adlandırmak istiyorsanız- ya da buna bir alan da diyebilirsiniz, ki bu tamamen fizikseldir, bu ezoterik olarak adlandırılamaz. Bir astronoma sorun: Güneş sistemi koruyucu baloncuğundan dışarı çıkarak, yeni bir cins radyasyon ya da enerji ya da daha önce görmediğiniz bir şey olduğu için adlandıramadığınız başka bir şey içine mi gitmektedir? Güneş sisteminizin koruyucu örtüsünü kaybetmesi olası bir şey midir?  Ki bu korucuyu örtü güneş sistemi hep aynı yerde olduğu için onun üzerinde duruyordu. 
Güneş sisteminiz her zaman hareket halindeydi ve o, galaksinin merkezinin etrafında dolanıyordu. Siz her zaman yeni dönem, zaman ve mekândaydınız aslında. Hep, sürekli… Ama bu gezegen üzerinde olan tüm yaşam zamanları boyunca, hep “bir enerji” vardı. Şimdi o değişiyor. Ve şimdi o değişiyor. Fiziksel olarak. O ne yapıyor? Yeni enerji sizin güneşinizi etkiliyor. Çünkü bu enerji bunu yapmak için tasarlandı. Sevgililer, ya size bu enerjinin, eşiği geçmek için, her zaman burada olduğunu ve sizi beklediğini söyleseydim? Bu evrimsel enerji sizin güneşinizi etkileyecek, yeni farkındalık için Dünyanın manyetik alanının yeni duruş pozisyonu için, sizin güneşinizin doruk çekim alanını etkileyecek.
Entelektüeller şimdi soracaklar, ya biz kendimizi yok etseydik, ya bunu alacak insan kalmasaydı?  Çok basit, hiçbir şey değişmeyecekti. O alan yine orada olacaktı. Aynı enerjiler yine orada olacaktı. Ama siz olmayacaktınız. Bu kadar basit. Ama buradasınız. Yani yerlilerden gelen kehanetler neredeyse tamamlandı, bu alandaki, bu yeni enerji sayesinde. Güneşinizin etkisi ve güneşinizin doruk etki alanı değişiyor. Güneş bunu gerçekleştirmek için sessizleşti! Bir astronoma güneş ve güneşin döngüleri hakkında danışmanızı ve onun şu anda hangi radyasyon yayma döneminde olduğu hakkında soru sormanızı istiyorum.  Astronom size, güneşin şimdiye kadar hiç görülmediği kadar sessiz, sakin bir halde olduğunu söyleyecektir. Güneş patlamaları, güneş noktaları, güneşin etki alanını çevreleyen, çok boyutlu alanlarda bozukluk yaratan şeylerdir. Biz bunun mümkün olduğu kadar sessiz olmasını istiyoruz ve işte bu, tam da o zamandır. Güneş sessizdir ve o sizin hava durumunuzu etkilemektedir. Bunu size söylemiştik. Onun bu sessizliği nedeniyle, sizin hava durumunuzun içsel döngüsünün de, gene öngörüldüğü gibi, gelen enerjiyle yapacağı çok iş var. Bu fizikseldir. Bir astronoma sorun. Onlardan bazıları bu durum hakkında endişe duymaktadırlar. Bir kısmı da duymamaktadır. Bu sizi etkilemektedir. Şimdi manyetik ızgaranın değiştiğini, ne zaman değiştiğini ve niçin değiştiğini biliyorsunuz. Bu fizikseldir. Şimdi bu çok az da ezoteriktir, aynı zamanda bu olmaktadır. 
Bizler size Nodes of the Node (nodes: kapı portal, vorteks, düğüm noktası –ç.n.) hakkında bilgi vermiştik. Pleiadeslilerin, başından beri burada da olup, bu değişimi, bu eşiği bilmeleri ve kehanetlerle yardımcı olmaları, Maya takvimini içseslerle etkilemiş olmaları olasılık dâhilinde midir acaba? Pek tabii ki, bunu sezgiler yoluyla yapmışlardır. Nodes of the Nodes çok hızlı motorlardır ve gezegenin ızgarasını, yani insan farkındalığını etkiler. Gezegenin ızgarası, farkındalığı etkiler. Kristalin hatırlama, manyetik farkındalık, o yumuşak ya da sert olabilir, Gaia ızgarası, hepsi, hızlı, kıvamlı, besler diyebilirsiniz. Ama Nodes of the Nodes, bu daha önce hiç duymadığınız ve bulmanız kolay olmayan bir bilgidir. Kesişen bu enerjiler sadece bir şeyi etkilemek üzere geliyorlar bunu size söylemek istiyorum: Sizin DNA’nızı… 
İnsan DNA’sı şimdi değişime ve dönüşüme hazırdır. Bunu mikroskopta göremeyeceksiniz.  Çünkü bu kimyasal değildir. O fizikseldir. DNA’nın %90’ının işe yaramadığı söylenmişti bu güne kadar, böyle olmadığını şimdi anladınız. Onun içindeki çok boyutlu bilgi, size az önce bahsettiğim kaynaktan bilgiler almaya hazırdırlar. Antenler gibi… Vücudunuzun içinde.   DNA alacak ve değişecek bu da genetiği etkileyecek. İlk önce anneler alacak ve bunu çocuklarına geçirecekler. Anneler bunu aldıklarının ve çocuklarına geçirdiklerinin farkında değiller. Burada nasıl tanımlarsınız bilmiyorum ama belki de biyolojide bir anlaşma var. Yeni doğanlara bu geçecek. Yeni doğanlar diğerlerinden daha değişik bir uyanışta olacaklar. Ve de öyleler. 
Yaradılış hücreleri hakkında konuşmak istiyorum. Bunların ne olduğunu bilmeniz önemlidir. Bu belki de sizler için yeni bir bilgi olacak, belki de olmayacak. Bu Kryon terimi, tıp terimi değil. Belki de tıbbın terimleri de benzerdir. Bu farklı. Bebek gezegene gelir ve olan şudur, siz yeni alan ve enerjidesinizdir, Nodes of the Nodes içindesinizdir, ızgaradan yeni bilgilerle beslenirsiniz ve farkındalık paradigması onlar için farklıdır ve sizin için de. İşler daha iyi işlemeye başlar. Sezgisel benlik, özünüzde olan ve farkındalık arasındaki bariyer… Tüm içgüdüler artacak, bariyerler azalacak. Hazır olun. Kendisi hakkında neyin doğru gitmediğini anlayan çocuklara hazır olun. Eğer o bende bir şey var diyorsa alın onu doktora götürün. Tatlım sen hayal görüyorsun, ya da biraz sonra iyi olursun, düzelirsin demeyin.  Bunu duydunuz.  Bunu şimdi dinliyorsunuz çünkü sizin çocuklarınız da size bunları söylüyor.  Komik hissediyorum, bir şeyler yanlış gidiyor. Yıllardır çocuk büyütmüş bir anne eski enerji paradigmasında kalabilir.  Eski Paradigma, belirli bir sağlık kalıbı içerir. O DEĞİŞTİ!  Çocuklar uyandı, onların da kendi sağlıkları hakkında sezgileri var. Daha özleriyle (fıtrat/doğumla gelen özellik ç.n.) olan köprüler kurulmadı ama onlar buna çok yakınlar. Siz anlayamazdınız, ama onlar anlıyorlar. Onları dinleyin. Çocukların akaşı daha netleşmeye başlıyor. Bu çocuklar size kim oldukları ve neler yaptıkları hakkında çok fazla bilgi verebilirler. Kilise buna hazırlan. Eğer ebeveynseniz ve bunu dinliyorsanız sakın bunu bastırmayın/baskılamayın. Yapabileceğiniz en iyi şeyi yapın, çocuklara hep “saf gerçeği” söyleyin. Saf gerçek. Ben sana inanıyorum, inanmayanlar da olabilir. Gel seninle bir anlaşma yapalım, bu aramızda kalsın. Bu dürüstçedir. Çocuk bunu anlayacaktır. Çocuk bunu anlayacaktır. Siz bir şeyleri alt üst etmek istemezsiniz ve çocuk bunu da anlayacaktır. Çünkü onun bir müttefiki vardır, ebeveyni, ona %100 inanan ebeveyni. Bunlar yeni dönemdeki çocuklar için talimatnamedir. Bu gittikçe daha da güçlenecektir. Çocukları onları (aileyi), bazı şeylerin ne kadar iyi ve yolunda gittiği konusunda şaşırtacaktır. Bu yeni doğmuş bir çocukta, içgüdü şimdiye kadar olduğundan çok daha güçlü olacaktır. İçgüdü insanlarda sıklıkla görülen bir şey değildir, o çoğunlukla hayvanlarda vardır. Çünkü yavru hayvanlarda, hayatta kalabilmeleri için, bazı içgüdüler, doğduklarından birkaç saat sonra kendi başlarına çok rahat yürümeyi başarabilecekleri kadar güçlüdür. Sizde ondan yoktur. 
İçgüdü akaşın bir parçası olarak açığa çıkmaya başlar. Ezoterik olduğu kadar, kimyasaldır da. Hayvanlarda olduğu gibi. Sizde ondan yok. Sizde de olacak. Daha hızlı yemeği ve yürümeyi hatırlayan çocuklar göreceksiniz. Olması gerektiğinden bile daha hızlı. Doktorların çocuk gelişimiyle ilgili bildiklerinden ve size söylediklerinden bile çok daha hızlı gelişenler. Standartların da ötesinde. Buna hazır olun. Bu içgüdüdür. Bu basitçe kimya ile ilgilidir. Ama çok daha iyi çalışmaktadır. Aynı Hayvan Krallığında olduğu gibi. Ebeveynlerinin bildiklerini hatırlayarak gelen çocuklar olacaktır. Ebeveynlerinin yaptıklarını yapabilen çocuklar. Bir insanın yapabileceği her şeyi yapabilen, konuşma, yürüme gibi ve gayet güzel yemek yiyebilen…  Şimdiden itibaren salondaki anneler diyecek ki, düşünecek ki sıfır, her çocuk doğduğunda, bu biraz daha değişiyor. Bir tek hücreye veya bir DNA’ya bakarsanız ve ne oluyor diye sorsanız, o etkinleşiyor… 
Sizler garip bir ezoterik kelime kullanıyorsunuz “aktivasyon” diyorsunuz. Değiştirmeyin bu güzel. Ama aslında tam olarak, olanın karşılığı değil. Siz DNA’yı bir hapisten kurtarıyorsunuz, serbest bırakıyorsunuz. Eğer birisini bir sandalyeye, kıpırdayamayacak biçimde bağlasanız ve yavaşça serbest bıraksanız, ilk önce parmaklarını kıpırdatmaya başlar. Eller tekrar tutmaya başlar, oynamaya, harekete başlar. Çünkü DNA’ya bir şey olmuştur ellere değil, kaslara değil, parmaklara değil, kollara da değil. DNA’ya bir şey olmuştur. Bu salıvermek, iplerini çözmektir. Ben sizin bu vizyonu zihninizde tutmanızı istiyorum. Hareketsiz bırakılmış olduğun bir hapishaneden serbest bırakılmak. Sizin DNA’nız hareketsiz bırakılmıştır. Bu sizin özgür seçiminizdir, bu gezegene gelen enerjiyi alıp onu serbest bırakmak isterseniz DNA sizinle işbirliği yapacaktır. Sizin şu anda yaşadığınız ve değişecek olan budur. Bu DNA Aktivasyonu değil, bu DNA’nın serbest bırakılmasıdır.  Serbest bırakmak!  Şuna bakın, hayalinizdeki paradigmaya, daha önce geride tutulmuş bir şeyin serbest bırakılması. Ve nasıl olacağını soruyorsunuz. Nasıl bir yardım aldığınızın farkında mısınız sizler? Kendinizin bir şeyler mi yaptığınızı düşünüyorsunuz? Siz galaksinin bir parçasısınız, özün özü, Nodes of the Nodes içinde, evrenin yaratıcısının parçasısınız.  Buna Pleiadesliler de dâhildir, buna sizin zaman çizginiz de dâhildir. Bunların hepsi sizin yeni enerjide oturup DNA’nızı serbest bırakmanız içindir. 
Sevgililer, yaşlı ruhlar şimdi size sizlerin bilmesi gereken bir şeyi söylemek istiyorum. Bunun için beklemenize gerek yok. Yaşlı ruhların içinde bu donanım mevcut. Tam da şu anda. Aynı yeni doğanlar da olduğu gibi. Şimdi şunu dinlemenizi istiyorum. Daha evvel hiç bu şekilde bundan sizlere bahsetmemiştik. Sizin DNA’nız bilgi ve şablonlarla doludur. Biz onlara şablonlar diyoruz, onlar hayatın kalıpları ve paradigmalarıdır. Ve o şablonları, siz sadece parça parça olarak almışsınız. Şablonun tamamını bilmediğiniz için, kalıbın kendisinin de ne olduğunu bilmek zordur. Şu söylenebilir, eğer siz şablonun bir parçasına sahipseniz, dizaynın o bir parçası size dizaynın tamamını çeker. O bir parça şablon size tamamını çeker. Ve siz onu isterseniz alabilirsiniz. Bunu anladınız mı? 
Eğer sizde resmin bir parçası varsa, bu parçanın resmin geri kalanına doğru bir eğilimi, arzusu, isteği, yönelimi vardır. Sonunda onu manyetik bir şekilde bulur, yani kelimenin tam manasıyla ona doğru uçar, şablon yerine yerleşir ve siz de tüm olanı alırsınız. Hepinizde şablonun parçaları var. Ve yaşlı ruhlardaki tüm bu parçalar, şimdi kendilerini, kelimenin tam manasıyla, şablonun geri kalan büyük parçanın isminin çağırılmasıyla/söylenmesiyle, ona iliştirmek için hazırlar, ismi söylenince o öne çıkar. Ve bu yeni enerjide bu, yapabileceğiniz bir şeydir. Şablonun eksik parçalarını bir araya toplayabileceksiniz, siz yaşlı ruhlar. Şablonlardan biri hiç yok olmaz. O bir kullanım kılavuzu parçasıdır. Bunu lineer olarak düşünmeyin ama o doğum kullanım kılavuzudur. Nasıl geldin, 5. günde hangi sayfayı istedin, 5 aylıkken hangi sayfayı istedin? 30’unda hangi sayfayı istiyorsun? Hepiniz biliyorsunuz ki, her sayfa farklıdır. Büyümenin kronolojisinden dolayı her sayfa farklıdır.  Sayfalar hala oradadır. Şablonda hala oradadır, benim Yaradılış Hücreleri diye adlandırdığım. 
Yaradılış Hücrelerini size açıklayacağım. Yeni doğanlarda büyüme ve öğrenmeyi hızlandıran hücrelerdir. Şimdi doğan tüm çocukların antenleri, sizinkilerden 10 kat daha da uzundur. 6 ayda tüm Dünyayı soğururlar. 6 ayda her şeyi öğreniverirler. Konuşma, yürüme, her şeyi, onların antenleri çok büyüktür. Odadaki her ebeveynin her düşüncesini ve farkındalığını dinler dururlar. Bunu biliyorsunuz. Şimdiki çocuklarınki farklıdır. Sonra o yavaşlar ve sonunda sizin bir yetişkininiz olur. Yaradılış Hücreleri, onlar hala oradalar. Şablonlar hala oradalar. Siz onları çağırdığınızda ve nasıl yapılacağı ile ilgili hazırlanan talimatname hala oradadır. Bu arada bunların hepsi fiziktir. Şimdi yaşlı ruh bu hücreler senin için kullanıma hazırdır. Sadece git onu al. Kitapta. Olumlamayla yapabilirsin, farkındalıkla yapabilirsin, meditasyonla yapabilirsin, kendi özünle her nasıl iletişim kurmak istiyorsan… 
Yaradılış Hücrelerin aktive olmaya hazırdır, yani bunun senin için anlamı, aydınlanmaya doğru hızlıca büyümektir. Hangi durumdaysan şu an; şifa olabilir veya öğretmenlik olabilir, ya da yetenek olabilir, düşünebiliyor musun, tam şu anda, hangi yaşta olursan ol, o 10 misli güçlü olacaktır. Yaradılış Hücreleri yaşlı ruhlar için hazırdır.
Yaşlı ruhlar deyip duruyorum. Dikkatinizi çekti mi? Sizler mezun oluyorsunuz. Bir başka deyişle birçok hayat süresi size yenilerden,  4-5 kez gelenlerden daha çok şablon bilgisini vermektedir. Kim bilir kaç kez Dünyaya geldiniz? 100 kere belki de 1000 kere. Tecrübe geliştirmek, neler olduğunu anlayabilmek için. Bu odadaki herkes, kendisine biliyorum burada daha önce bulunmuştum diyebilir. Bu odada olanlar, siz çok fazla biliyorsunuz, çok fazla hissedebiliyorsunuz. Başka türlü olamazdı. Bu belirtilmişti size. Bu doğru ve bu gerçek sizler yaşlı ruhlarsınız. Size söylediğim her şey, insanın yeni enerjide yükseltilmesiyle ilgilidir. Eğer algılarınız uyarılmış ve bekliyorsanız. 
Yükseltilmiş bir yaşlı ruh nasıl bir şeydir? Cevap, şefkattir. Bununla kapatacağım. Kendi akaşınızın madeninde aradığınız sır, şefkatli bir farkındalıktır. Bu sizi şaşırttı mı? Uzun süredir eksik olan odur. Akaşınıza ulaşınca, kendinizle temasa geçtiğinizde, kim olduğunuzu yeni baştan yazarsınız. Kendinize karşı şefkatli davranmak konusunda bir anlaşmaya varmanız gerekecektir. Kızgınlık yok, başkalarına yardım, içinizdeki Tanrının saflığı… Bunu daha önce söylememiştim. Bu fiziktir. Farkındalık fiziği, şefkati yaratır, ben buna şefkatli davranış diyorum. Kendi akaşınızın derinliklerini kazabilirsiniz, bu odadaki herkes için ve bunun nasıl yapılacağını bilen yaşlı ruhlar için geçerlidir. Ve dinleyenler için de. 
Ben kim olduğunuzu biliyorum. Siz yaşlı bir ruh olmasaydınız dinlemiyor olurdunuz, hatta ilgilenmezdiniz bununla. Yaşlı ruh sen o’sun, sen o olduğunu biliyorsun. Şefkat bu gezegendeki tüm duyguların tanımlanmasının kralıdır. Şefkat ve başkalarına yardım olmazsa bu iş yürümez. Aslında hiçbir şey yürümez. Çok yavaşça aralarında bir yarık oluşur şefkatliler ve şefkatsizler arasında. Ve bu gene açıkça görülebilir hale gelir. Açıkça. Yardım veya ilgisizlik ve yardım etmeme, zihin durumudur. Ayrım orada gelir. Endişelenmeyin şefkatli olanlar. Ustanın yetkilerini alınca, ışık etrafınızı sarar. Kale duvarlarına gerek yoktur, bazılarınız ne dediğimi anlayacaktır. Güncel hastalıklara yakalanma yoktur. Onlar size dokunamayacaklardır. Şefkat sayesinde. O fiziktir, o gerçektir. Fizikseldir. Ve o şu anda oluyor. Toplumunuz bunu yansıtacaktır. Düşündüğünüzden de daha hızlıca. Belki de benim çılgın olduğumu düşünüyorsunuz. Sadece bekleyin. Bazı garip kartlar gelmektedir.  İyilik yeni enerjinin içindedir.
Ben Kryon, insanlığa aşığım.
Ve de öyledir.


Çeviri: Filiz Bastuzel

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen düşüncelerinizle katkıda bulunun.

Sayfalar