Günler geçiyor Gökçe büyüyor - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

8 Mayıs 2015 Cuma

Günler geçiyor Gökçe büyüyor

Şaka maka 6 ayını doldurdu artık Gökçe. Nasıl geçti bu kadar uzun süre derseniz inanın bilmiyorum. Çokça araştırma yapan, zırt pırt bebek bakımıyla alakalı makaleler okuyup duran bir anne olduğum için çok zorlanmadım. Hatta başımda 'Şöyle yap, böyle yapma' diyenlere karşı gardımı almama da faydalı oldu bu kadar araştırma yapmam.

Bu sırada işe başlamış, Gökçe'yi anneme emanet etmiş her gün süt sağıp bu sütleri bozulmadan eve yetiştirme telaşı içinde geçen bir hayata geçiş yapmıştım bile. İlk 6 ay sadece anne sütü, sonrasında da ek gıdalarla beraber en az 1 yaşına kadar emzirme hayalleri hala devam eden biri olarak bunun stresi cidden çok farklıymış onu anladım.

Geçtiğimiz günlerde 6.ay aşılarını da oldu Gökçe. çok şükür ateş falan olmadı da. Rahat atlattık. Şimdilerde bende ilk anneler günümü yaşayacak olmamın heyecanı da var tabi. Gökçe hediye alamayacağına göre belki babası Gökçe yerine bir şeyler düşünür diyorum ama bakalım göreceğiz :)
İşten güçten çok yazma fırsatım olmasa da günler güzel gidiyor. Şuanda da İstanbul'da yağmur yağıyor :) Tam havalar ısındı artık kısa kolluya mı geçsek diye düşünmeye başladığım dönemde hiç olmadı bu yağmur işi. Annecim Gökçe'yi 3 kat giyindirmeye bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Neyse bu seferlik biraz kısa tutalım. Daha sonra yine devam ederiz dostlar. KEndinize ve memelerinize iyi bakın. Öpüyorum nanaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen düşüncelerinizle katkıda bulunun.

Sayfalar