Birinci Yıl Hediyesi! - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

31 Ocak 2012 Salı

Birinci Yıl Hediyesi!

Başlarken devam edeceğimden bile emin değilken koskoca bir seneyi devirmek üzereyim! Üstelik her geçen gün sayısı artan takipçilerimle :) Hazır ilk kez filmlerle ilgili ya da biyografi/listeler dışında yazı yazma fırsatı yakalamışken belirtmek istediğim bir şey var. Her yazımdan sonra takip eden, tıklayan ve yorumlayan sayısının arttığını gördükçe çok mutlu oluyorum. Bu da bloga daha çok bağlanmamı, yazı yazmamı ve bunun için daha da araştırma yapmamı sağlıyor. İlginize, klavyeye dokunan parmaklarınıza çok teşekkür ederim :) Ben de hazır Seyirci Koltuğu 20 Şubat'ta birinci senesini doldururken, iki kişiye hediye vererek kutlayayım dedim. Peki hediyeler ne mi?

İlk önce aklıma hemen DVD seti gelmişti; fakat hem herkese hitap edeni tahmin etmek, hem de hiç kimsede olmayacak bir film/set bulmak çok zor göründüğü için aklıma daha kalıcı bir çözüm geldi. Çekilişi kazanan iki kişi bir senelik Sinema dergisi aboneliği sahibi olacak :) Bu süreç 17 Şubat 2012 saat 19:00'da sone erecektir. Çekilişi pek çok bloggerın da faydalandığı random.org üzerinden yapacağım. İşte çekilişte hak kazanmak için yapabilecekleriniz:

1) Bloga üye olmak (Çekiliş için kesin şart) (Daha önceden üye olanlar direk 2. şıkka geçebilir :) )

2) Blogtaki yazımın altına, Seyirci Koltuğu'nu neden sevdiğinizi ve favori 3 filminizi yazmak (Çekiliş için kesin şart) (Tek yorum bırakmanız en güzeli)

3) Blogunuz varsa çekilişi orada duyurmak ve 2. şıktaki yorumunuza yazınızın linkini eklemek (+2 hak)

4) Seyirci Koltuğu'nu Twitter'dan takip etmek, çekilişi duyurmak ve 2. şıktaki yorumunuza kullanıcı adınızı eklemek (mention da yapabilirsiniz) (+1 hak)

5) Seyirci Koltuğu'nu Facebook'tan takip etmek, çekilişi duyurmak ve 2. şıktaki yorumunuza paylaşım linkini eklemek (+1 hak)

Yapacağınız yoruma lütfen size hızlıca ulaşabileceğim e-mail adresinizi ve eğer ek hakları kullanmak istiyorsanız Twitter/Blog (isterseniz Facebook) bilgilerinizi ekleyin. Çekilişle ilgili sormak istediklerinizi seyircikoltugu@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

Herkese bol şans :) Bu arada unutmadan belirteyim. Dergi abonelikleri sadece Türkiye sınırları içinde geçerli. Abonelik Mart 2012'de başlayıp Şubat 2013 sonuna kadar ilgili ayın ilk haftası elinize ulaşacak şekilde devam edecektir.Sayfalar