O ŞİMDİ KARARSIZ ... - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

2 Temmuz 2011 Cumartesi

O ŞİMDİ KARARSIZ ...

                Kararsız kamber derler adıma. Karanlığa hep küfür ederim! Karanlığa Küfür edeceğine bir ışık yak diyene ise çok kızarım. Alışmışım miskinliğe bir kere ben! kararsızlığı işten sayarım.
      Ne bir gün bir olaya bodoslama daldım ne de çok ani bir karar aldım. Ben düşünüp taşınana kadar fırsatları hep ardımda bıraktım. Ben de isterdim hızlı karar alıp eyleme geçmeyi ama olmuyor beceremiyorum işte!

      Önce olayı bir ölçücem tartıcam,artısını eksisini hesaplayıp, yevmiye kaydını alcam derken kararsızlığım işte bu safhada tam kıvamına geliyor. İşte bende onun en çok bu halini seviyorum. Hayatımla ilgili önemli kararları benim yerime alacak biri olsa keşke. Taşıyıcı tuttucam bu gidişle düşüncelerime...

      Doğmamış çoçuğa çok iyi don biçerim ama nedense gözümün önünden akıp gideni görmezden gelirim! İnsan yapacam dedim mi yapmalı arkadaş! Şu benden de  içerü kararsızlığımı  alıp ;  bir daha dönmemek üzere en zifiri karanlık köşelere gömmeli.
En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir derler her zaman ama ben yine de korkuyorum yanlış bir karar almaktan.

              En en  basitti blogda yazsam mı? yazmasam mı? Ne yazsam derken çookk uzun zaman oldu bir kelime yazamadım anlayın işte ben o kadar güdümsüz ve kararsızım!!!
Kafamda bin bir farklı düşünce var ama ben bir tanesini bile henüz uygulayamadım. Düşündüm taşındım da ben galiba ''Mal'ım'' !!!
     Fikirlerimi satamayacak kadar malına ihanet eden bir tücarım. Galiba kırk kez kendime 'mal'mısın olum sen bir kararın ucundan tut da bir frekansda dur diye diye bu hale geldim ve alıcılarımla oynadım. Yadsınmaz bir gerçektir kararsızlık o her zaman tam bir baş belasıdır. Karar defterine adımı kararsız olarak yazılması son vaziyetim olacaktır...

              Neyse bu yazı sadece kendime bir sitemdir! İçimden geçenlerin dışarıya yansımasıdır.
Burda gördüğünüz herşey bir hayal ürünü olup, blog yazarının kendi içindeki sesinin bir bant kaydıdır! Aradığınız kişiye ise şu an ulaşılamıyor!
'' O şimdi kararsızdır '' ...

Sayfalar