Politik yazılar ve birmilyonkalem - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

27 Haziran 2011 Pazartesi

Politik yazılar ve birmilyonkalem


Merhaba değerli dostlar. Bildiğiniz gibi 1MKalem sitesi olarak elimizden geldiğince yazarlarımızın yazıları ve yorumlarına müdahale etmiyoruz.

Sitemizde genelde kültür, sanat, edebiyat konularında yazılar paylaşılmakla birlikte zaman zaman politik yazılar da yayınlanmakta ve biz bu yazılara çok zaruri bir durum olmadıkça müdahale etmemekteyiz.

Bu anlamda sitemizde her siyasi görüş ve düşünceden yazıların kaleme alındığını sizler de gözlemlemişsinizdir. Ancak her yazarımızdan sitemize üye olurken kabul etmiş sayıldığı üyelik sözleşmemize uymalarını da bekleriz.

Bu konuda 1MK Üyelik Sözleşmesi linkine gözatabilirsiniz. 1MK olarak amacımız yazarlarımızın ve okurlarımızın hangi görüş ve düşünceye sahip olursa olsunlar, başkalarının kişilik haklarını zedeleyici bir içerik paylaşmamalarını,  gerek yazı gerek yorumlarında sitemiz ilkelerine uygun davranmalarını rica etmeyiz.

Bu ilkelere uymanın aynı zamanda 1MKalem'in iyilik hareketlerini esas alan ikinci ama aslen birincil görevine de uygun düşeceği inancındayız.

Saygılarımızla..

1MK site yönetimi

Sayfalar