bunları unutmadığım için... - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

26 Temmuz 2010 Pazartesi

bunları unutmadığım için...


uğur mumcu, kendince bir araştırma yapıyordu,ilginç bulgulara ulaşması onun için pek iyi olmadı.
çünkü derin devletin derinliklerine inmişti ve ülkenin içindeki kaosun sebeplerine ulaşmıştı.birilerinin tezgahı bozulabilirdi.bunu hükümet değil,bir şahıs ortaya sermek üzereydi.vurulsundu ey halkım! nasıl olsa bu işlerin üzerlerine yıkılan bir kesim vardı.irticacılar(!).çamur atılırdı ve iz kalırdı.cenazesinde de "kahrolsun şeriat"diye bağırtılırdı insanlar.bir taşla bir kaç kuş vurulurdu.tezgahı onlar kuruyorlardı.GÜÇ ONLARDI ÇÜNKÜ.
gaffar okkan,diyarbakır da bir şeyleri değiştirmeye başlamıştı,halk devleti ile barışmaya başlamıştı.ne haddine düşmüştü halbuki.ayrık otu olarak kalmalıydı halklar.kardeşlik de neyin nesiydi.derin devlet,tetikçilerini,astsubayları ile birleştirdi ve ...kendi ürettikleri bir örgüte yamadılar işi.daha neler neler.ölen öldüğü ile kaldı.bunların emirlerini kim verdi.çoban ali mi?
yargıtaya baskın,1 yargıtay üyesi öldürüldü.hemen açıklama geldi "katil,Allahu ekber diyerek ateş etti"açıklamayı yapan kim?çok sevgili yazarımızın eşi(bilen biliyor).nasıl olsa islamcılara yamarız.her mahkeme bizim nasıl olsa.hükümetin ağzına sıçarız.
bunlar böyle devam eder.ergenekon adındaki örgütümüzle birlikte komutanlar da elimizin altında.kim tutar bizi.
karakol basılırken,onlar golf oynasınlar.helikopterlerle pikniğe gitsinler ama onlara kimse dokunmasın.şehit cenazelerinde hükümete sallayacak provakatörlerimiz zaten yerlerini alır ve bağırır "daha kaç kişi ölecek,sayın bakan" "oğlunuzu da gönderin" vs.vs..
1000 oyum olsun 1000i de EVET.BAĞIMSIZ YARGI İÇİN,TÜRK İSMİ ALTINDA KEYFİ ÖLÜMLERE KARŞI DURMAK İÇİN,ATATÜRK E SIĞINIP KOLPALIK YAPILMAMASI İÇİN.
SEBEP ÇOK.KEYFİ UYGULAMALARA SON VERMEK İÇİN .EVET.EVET.EVET...

Sayfalar