Adıyaman'da bir çocuğum var! KAMPANYADA SON GELİŞMELER - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

8 Ekim 2011 Cumartesi

Adıyaman'da bir çocuğum var! KAMPANYADA SON GELİŞMELER

Sevgili 1MK (Birmilyonkalem) yazar ve okurları…

Son günlerde yaşadıklarımıza baktığımızda içimizden pek bir şey yapmak gelmiyor olabilir.
7 Fidanımızı daha yitirdik! Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.
Bugün de Bursa için yüreklerimiz sızladı. Karaelmas ekmek peşinde olan işçilerimizi hayattan koparttı. Yitirdiğimiz canlarımıza dularımızı yolluyoruz.

Dileriz yılın son günleri memleketimiz için başkaca felaketlere sahne olmaz.
O nedenle el ele verip, en yakınımızdakileri, çocuklarımızı sevindirelim.
Çünkü bir çocuğu gördüğümüzde yüreğimdeki sis dağılıyor. Çünkü biliyoruz ki her çocuklar umut!

ADIYAMANDA BİR ÇOCUĞUM VAR kampanyasıyla ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Hemen her kampanyaya gönülden katılan sevgili Zeynep çeşitli armağanlarını paketlemiş ve çocuklarımıza ulaştırmak için hazırlamış. Kucak kucak armağanlar. Neler yok ki paketin içinde! Çanta, kol saati, anahtarlı günlük, muhtelif kalemler, bebekler, arabalar, kazaklar...

Senbilirsinabla yazdı ama bir de biz söyleyelim istedik 6 bebek, 12 araba, bir basket seti, bir bowling seti, iki gitar, iki saz bugün yarın yuvada olacak.


Bu arada el emeği göz nurunun yerini hiç birşey tutmaz. ALTIN ÖRGÜ FORUMU adına sevgili Aynur Erkan ve Nalan Kaplan öncülüğünde Esin Karataş, Tülin Bozkoyunlu, Nurhan Düzgün, Şenay Akboz Baydilli, Serpil Aydınay, Fulya Yazgan, Katya Güler, Maral Akgün, Beyhan Çayır, Nurcan Kaya, Sibel Dayı, Ferda Tunç, Dilek Tiryaki, Yeliz Kocaağa, Gülcan Yılmaz, Rukiye Namlı, Fetiye Atabek, Arzu Turanlı, Merih Yılmaz Baytok ve Nagihan Sevil çocuklarımız için bere ve yelek/süveter örüyorlarmış. Sevgili Nurcan Kaya'nın ilk armağanlara ilişkin bir yolladığı fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz.

Dün sizlere "Ruhlarınıza Yağmur Yağsın Mı?" başlığı ile duyurduğumuz duyarlı bir ilköğretim öğrencisi Ceren'den armağanlar var Adıyaman'a...
 "Merhaba ben Ceren Torun Giresun Cumhuriyet İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisiyim. ADIYAMANDA BİR ÇOCUĞUM VAR isimli kampanyanıza teyzemle birlikte katılıyoruz. Dün akşam küçük bir hediye paketi yaptık. Size de armağanlarımız için bilgi vermek istedik. Ben Adıyaman'daki arkadaşım için 1 adet pofuduk terlik (35 numara) ve bir tişört gönderiyorum (7 yaş için.) Ayrıca onun için bir de oyuncak seçtim. Bugün teyzem onu kargoya verdi. 2 gün sonra elinizde olacak. Aşağıdaki adrese gönderdik. Teşekkür ederim. Duyarlılığınız için teşekkürler."

Engelli yavurularımızın ilk armağanlar ise Zeynep Düz ve Melek Çapancıoğlu'ndan geldi. Kendileri kıyafet yollamışlar sağ olsunlar.

Editörlerimiz Beenmaya, Efsa, BiGaripWoman, AteşBöceği ve Coffee 63 yavrumuzun bu yılbaşı keyifli zaman geçirmeleri için bir çok firma, kişi ve kuruluşla yazışmalarını sürdürüyor. Benzer katkıları bekliyoruz.

Armağan gönderen, kampanyayı bloglarında duyuran herkese çok teşekkür ederiz.

2010 GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLARIN YILI OLSUN!

Birmilyonkalem sitesi adına
A.Şebnem SOYSAL  & Erkan BAL

ARMAĞANLARINIZI GÖNDERECEĞİNİZ ADRESLER:
ADIYAMAN'DA BİR ÇOCUĞUM VAR
(BİRMİLYONKALEM YILBAŞI ARMAĞAN KAMPANYASI)
Sosyal Hizmet İl Müdürü Murat Demirkol
Adıyaman Sevgi Çocuk Yuvası
Karapınar Mahallesi
Adıyaman

ADIYAMAN'DA BİR ÇOCUĞUM VAR
(BİRMİLYONKALEM YILBAŞI ARMAĞAN KAMPANYASI)
Sosyal Hizmet İl Müdürü Murat Demirkol
Adıyaman 80.Yıl Rehabilitasyon Merkezi
Adıyaman

* Kullanılmış giysi ve oyuncaklar bu kampanya dâhilin de değildir.

Sayfalar