Sarıklı Mafya... - Bir milyon kalem

Bir milyon kalem

Blog yazarları topluluğu

16 Kasım 2010 Salı

Sarıklı Mafya...


Öyle bir mafya ki okyanusun öte tarafından  Pensilvanya Saylorsburg’daki özel kamptan yönetiliyor,kampın müdavimleri arasında  gazetecilerden iş adamlarına,yahidi prof. ve CİA ajanlarına kadar her kesimden unsurlar var,öylesine korunup kollanıyorlar ki şaşarsınız..

Öyle bir hal almış ki bu durum bazı hükümet üyeleri,üst düzey bürokrat ve iş adamları bu kamp ziyaretlerini Hacla bir tutar hale gelmiş,siz buna ister körü körüne itaat deyin,ister baskı ve tehditle zorunlu ziyaret,ama hal böyle malesef.

Mafyada silahlı dönem çoktandır geride kaldı,artık teknoloji kurum kuruluş ve makamlar silah olarak kullanılıyor,bir çok insanın dosyaları ve kasetleri gizli kasalarda ortaya saçılmak için zamanını bekliyor,son yıllara bir bakın nice iş adamlarımız batırıldı,nice fabrikalar el değiştirdi, nice büyük oteller ve işletmeler dün bursla okuyan çoluk çocuğun eline geçti,boğazdaki yalılar bir bir el değiştiriyor,yer altı ve üstü zenginliklerimiz çeşitli kılıflara uydurularak peşkeş çekiliyor malum kişilere..

Türkiyenin en köklü şirketleri,en büyük aileleri haraç veriyor vermek zorunda bırakılıyor,bağış adı altında dünyanın çeşitli yerlerine zorla okullar inşa ettiriliyor,etmek zorundalar çünki  başka bir yaşama hakkı tanınmıyor onlara,en köklü spor kulüplerimize kadar sızdılar,sendikalarımızı ve sivil toplup kuruluşlarını baskı ve tehditle teker teker ele geçiriyorlar..

Gerçek aydınlar,yurtsever gazeteciler,bilim adamları ve bunlara direnen komutanlar uyduruk operasyonlarla içeri tıkılıp sesi kesiliyor,İstihbarat,polis,medya,maliye,adalet ve hukuk bunların elinde artık,Cumhuriyetin savcıları tek tek tasviye ediliyor Amerikan ajanlarıyla lüks restoranlarda yemek yiyerek yüzme havuzlarında beraber yüzen savcılar büyük operasyonların başında şimdi,Emniyetin kalbine yerleştirilmiş üst düzey CİA ajanları yönetiyor bunların ordusunu,şimdi hedef üniversite!!!

Kim bunlar? kim bu cilalı koltuklarda oturan maşalar,islamdan nemalanıp islamiyete ihanet eden bu damarı boşlar kim,Büyük bir çoğunluğunun mahkeme kararı ile ana adı,baba adı,dede adı  değiştirilmiş,Gürcüyüm diyen Rum,arabım diyen yahudi,kürdüm diyen ermeni çıkıyor,asıllarını saklıyorlar nesillerini saklıyorlar bir çoğu Cumhuriyet düşmanı katil,isyancı dedelerin torunları çıkıyor Türkiye; tarihi inkar eden, demokrasi kavramından uzak bir aşiret ve cemaat zihniyetiyle yönetiliyor ne yazık ki..

Her koyun kendi bacağından asılır sanmayın,öyle değil işin aslı,bazı koyunların ceremesini tüm ülke çekiyor ve daha acı günler önümüzde bizi bekliyor,Kendilerini kutsal bir varlık gibi gören bu megoloman adamların günahını çocuklarımız büyük bedellerle ödeyecekler,evet malesef ödeyecekler,çünki bu salyalı sümüklü adamların varoluş sebebleri emperyalist ülkelere uşaklık etmektir...

Sayfalar